Tesařské práce

Práci se dřevem máme zkrátka v krvi. Nejenže se staráme, aby jej nenapadali škůdci, ale dokážeme s ním i výborně pracovat a vytvářet nové konstrukce nebo renovovat ty historické.

Krovy a střešní konstrukce

To je taková tesařská klasika. Práce na střešních konstrukcích vyžadují pevnou ruku, přesnost i zkušenosti. Zvládneme postavit úplně nové střešní konstrukce, ale i renovovat a opravit ty staré – a to dokonce i ty hodně staré, tak staré, že jsou pod ochranou památkářů. Podívejte se do našich referencí, kde zjistíte, na kolika opravdu významných historických stavbách jsme přiložili ruku k dílu.

tesařské práce
tesařské služby

Pergoly, altánky a garážová stání

Výsledky naší tesařské práce nemusíte hledat jen pod střechou. Velmi často a rádi realizujeme i drobnější tesařské konstrukce, ať už s estetickým nebo funkčním účelem. Jsou to například zahradní pergoly, krytá venkovní stání pro váš automobil, zahradní přístřešky i další prvky.

Ostatní tesařina z našeho portfolia

Dokážeme realizovat mimo jiné také dřevěná schodiště, patra na spaní, dřevěná obložení stěn, ale také různé zahradní konstrukce pro děti jako jsou pískoviště či prolézačky.

tesař v akci

Je možné, že poptáváte takovou tesařskou konstrukci, kterou jsme tu zrovna nezmínili. To ale neznamená, že bychom ji nezvládli realizovat. Za zeptání nic nedáte, proto se nebojte a použijte náš poptávkový formulář nebo nám rovnou zavolejte, rádi s vámi vaše požadavky prodiskutujeme.

Kontaktujte nás