Stavební práce

Montáže sádrokartonových konstrukcí

  • zednické,
  • obkladačské,
  • malířské,
  • vodo-instalatérské a topenářské práce,
  • opravy,
  • nátěry a zateplení fasád.
sádrokartonová konstrukce v podkroví s přiznanými trámy

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce a další stavební práce

a další stavební práce poskytujeme při opravách starých, historicky cenných krovů a montáži nových krovů, s provedením ochranných nátěrů dřevěných prvků proti dřevokazným škůdcům, účinkům ohně a sálavého tepla.

stavební práce - systém ztraceného bednění pro odlehčení základových konstrukcí a podlah

Provádíme systém ztraceného bednění – pro odlehčení základových konstrukcí a podlah

Řada MODULO zahrnuje velký výběr lehkých plastových dílců se světlostí 2,1 až 61 cm, které umožňují dosáhnout velmi výrazného snížení spotřeby betonu a štěrku při zakládání nových staveb i rekonstrukcích jak průmyslových objektů, tak i bytové výstavby.

Mezi hlavní výhody jejich použití patří: až 80% úspora materiálu a práce při betonáži hrubých vrstev, dokonalá ochrana proti pronikání radonu v oblastech jeho výskytu, přirozené nebo nucené odvětrání a odvod vlhkosti ze základů staveb a stropních konstrukcí, tepelná izolace podlah i stropů (může být omezena účinností větrání), stavitelné koncové bloky umožňují dokonalé vyplnění prostoru bez složitých úprav, snadná pokládka a opravy rozvodů, nízké náklady na přepravu a manipulaci díky nepatrné hmotnosti a skládání do sebe.

Unikátní konstrukce řady MULTIMODULO

je díky rychlé instalaci a světlé výšce od 8 do 36 cm velmi vhodná především pro rozlehlé a silně zatěžované průmyslové podlahy. Díky výborným termoizolačním vlastnostem jsou ideální pro shromažďování a odvod kondenzátů v průmyslových chladírnách, mrazírnách a pod umělými ledovými plochami. Vedle výhod uvedených u řady MODULO přistupují další výhody:

stavební práce s prvky ztraceného bednění MULTIMODULO

výrazné snížení pracnosti při pokládce větších ploch, plochá horní část umožňuje snadný pohyb při pokládce armovací sítě a lití betonu, optimální vnitřní tvar umožňuje instalaci rozměrných armatur, prvky lze snadno přizpůsobit komplikovaným tvarům (nosné sloupy, šachty, obloukové stěny) pomocí stavitelných koncových stěn GEOBLOCK MULTIMODULO nebo seříznutím elektrickou ruční přímočarou nebo kotoučovou pilou. Prvky ztraceného bednění MULTIMODULO se vyrábí vstřikováním ze směsi netoxických recyklovaných plastů (PP).

Potřebujete pomoc s likvidací vlhkosti, plísně či dřevokazných škůdců?

Ozvěte se nám a my si s nimi poradíme.

Chci poslat zprávu

Kontaktujte nás