Realizované zakázky

Ošetřili jsme krov muzea

Červotoč, tesařík ani další dřevokazný hmyz či houby bohužel karanténu nedodržují, takže se nestarají o to, jestli se zrovna smí nebo nesmí chodit do muzeí. O to, aby nenavštívili České muzeum hudby na pražském Klárově, jsme se tedy museli postarat …

Číst celé...

Národní dům na Vinohradech díky nám odolá požáru

V novorenesančním Domě železničářů na pražském náměstí Míru jsme na veškeré dřevěné části krovů aplikovali protipožární nátěry.

Číst celé...

Další pražské nádraží: tentokrát to v Dejvicích

Naše spanilá jízda po pražských nádražích: po dezinfekci půdy Hlavního nádraží jsme sanovali krovy budovy Dejvického nádraží.

Číst celé...

Dezinfekce půdy Hlavního nádraží

V budovách Hlavního nádraží v Praze jsme prováděli speciální dezinfekci půdních prostor.

Číst celé...

Sanace na zámku Vimperk

Vimperský Zámek, o který se dlouho nikdo nestaral, málem obsadila dřevomorka. Vyháněli jsme ji mikrovlnami i chemickou cestou.

Číst celé...

Odborná expertiza kolektoru u Hlávkova mostu

Z kolektoru, na jehož dokončení závisí i plánovaná rekonstrukce Hlávkova mostu, jsme odebírali a vyhodnocovali laboratorní vzorky. 

Číst celé...

Odborné posouzení ve slavném dole Mauritius

S našim expertním týmem jsme zavítali i do nejslavnějšího cínového dolu Krušných hor – dolu Mauritius. Zkoumali jsme, zda místní výdřevy nejsou napadeny houbou.

Číst celé...

Sanace stropů na zámku

Na zámku Mostov u Chebu, který je od roku 1992 chráněnou kulturní památkou, jsme prováděli sanaci stropů a stropních trámů.

Číst celé...

Sanace stropu v Krumlově

S naším sanačním týmem jsme vyrazili i do jednoho z nejkrásnějších měst v naší republice – Českého Krumlova, kde jsme provedli sanaci stropu.

Číst celé...

Likvidace tesaříka v trámech

Podívejte se, jak v praxi vypadá taková naše mikrovlnná akce – tentokrát jsme likvidovali tesaříka, usídleného v dřevěných trámech.

Číst celé...

Kontaktujte nás