Realizované zakázky

Odborná expertiza kolektoru u Hlávkova mostu

Z kolektoru, na jehož dokončení závisí i plánovaná rekonstrukce Hlávkova mostu, jsme odebírali a vyhodnocovali laboratorní vzorky. 

Číst celé...

Odborné posouzení ve slavném dole Mauritius

S našim expertním týmem jsme zavítali i do nejslavnějšího cínového dolu Krušných hor – dolu Mauritius. Zkoumali jsme, zda místní výdřevy nejsou napadeny houbou.

Číst celé...

Sanace stropů na zámku

Na zámku Mostov u Chebu, který je od roku 1992 chráněnou kulturní památkou, jsme prováděli sanaci stropů a stropních trámů.

Číst celé...

Sanace stropu v Krumlově

S naším sanačním týmem jsme vyrazili i do jednoho z nejkrásnějších měst v naší republice – Českého Krumlova, kde jsme provedli sanaci stropu.

Číst celé...

Likvidace tesaříka v trámech

Podívejte se, jak v praxi vypadá taková naše mikrovlnná akce – tentokrát jsme likvidovali tesaříka, usídleného v dřevěných trámech.

Číst celé...

Sanace v Husově sboru

Podívejte se, jak jsme v Husově sboru v Rudné u Prahy zbavovali tamní lavice dřevokazných škůdců pomocí mikrovlnné sanace.

Číst celé...

Sanace stolu v pivovaru

V budově pivovaru v Dolních Počernicích jsme provedli odbornou sanaci dřevěného stolu. Díky nám si mohou štamgasti opět vychutnávat místní pivo.

Číst celé...

Sanace hotelu v Karlových Varech

Mechanickou a chemickou sanaci jsme prováděli mimo jiné v hotelu v Karlových Varech, stojícího na kolonádě, v secesní budově z roku 1715.

Číst celé...

Sanace srubu v Kersku

Pomocí mikrovlnné sanace jsme ošetřovali také krásný dřevěný srub v osadě Kersko, kterou proslavil spisovatel Bohumil Hrabal.

Číst celé...

Sanace barokního kostela v Kostomlatech

Dřevěné konstrukční prvky barokního kostela sv. Bartoloměje v Kostomlatech na Nymbursku jsme zbavovali dřevokazných škůdců.

Číst celé...

Kontaktujte nás

  • SANAKO.cz, s.r.o.
  • Chodská 1393/13, 120 00 – Praha 2
  •  
  • T.: +420 720 467 016
  • F.: +420 222 933 482
  • E.: info@sanako.cz