Mikrovlnná sanace zdiva

Zbavte se vlhkosti a plísní mikrovlnnou sanací zdiva

Vlhké zdivo vždycky bylo a je problém. Nejen že je nestabilní a bortí se, ale pobyt v takovémto vlhkém prostředí je pro lidský organismus velmi nezdravý. Kromě toho se ve vlhkém zdivu i na jeho povrchu mohou začít rozmnožovat plísně a jiné houby, jejichž spory v ovzduší mohou způsobovat i těžké alergické reakce.

Mikrovlnná sanace zdiva

Proč je mikrovlnná sanace zdiva tak výhodná

Jelikož je až čtyřikrát rychlejší než vysušování zdiva jinou, například chemickou cestou. Zdivo je po mikrovlnné sanaci vysušené rovnoměrně, nikoli jen na povrchu. Pokud jsou ve zdivu přítomné plísně nebo podhoubí některých vlhkomilných hub, tak v průběhu mikrovlnné sanace kompletně odumřou. Sanací se navíc nijak nezmění fyzická struktura materiálů – nemusíte se tedy bát jakéhokoli narušení statiky.

mikrovlnné vysoušení zdiva

Proč si k sanaci zdiva vybrat právě nás?

Máme k dispozici stejnou technologii jako konkurenční velké firmy, u nás ale zaplatíte mnohem méně. Mikrovlnná sanace navíc nijak neškodí životnímu prostředí, ani neovlivní strukturu vysoušeného materiálu.

Využíváme nejmodernější techniku

K odhalení příčin vzniku plísní používáme profesionální termokameru, která nám odhalí kritická místa např. tepelné mosty a zmapuje plochu s rozdílnou teplotou. Díky tomu máme přesný přehled o ploše potřebné k sanaci.


Kontaktujte nás